Rastgele Hikayeler

27 Şubat 2015 Cuma

Üniversite Anılarım 18. Bölüm

O günden sonra Filiz ile 3 defa daha sikiştim. Aziz Hoca beni bir defa daha sikti. Tevfik Hoca ile de 4 defa sikiştim. O iri yarak bana çok zevk veriyordu.
Yaz geldi ve memlekete geri döndüm. Yaz boyunca fırsat buldukça eşek sikiyordum. Yaz bitti ve Diyarbakır’a döndüm. Yarrağımı ölçtüğümde 26cm’yi gösteriyordu.

Dersler başlamıştı. Artık son sınıftım. İlk dersimiz Kompleks Analiz’di. Derse giren öğretmeni görünce şok oldum. Filiz idi. Beni görünce hemen göz kırptı.
Ders çıkışında Faysal Hoca’nın odasına girdi. Beni de çağırdı. Bu akşam buluşmak üzere anlaştık.
Akşam olmuştu. Faysal Hocaların evinde buluştuk. Üçümüz birlikte yatak odasına geçtik. Hep ben yatak odasına girdiğimde Faysal Hoca evden çıkardı. Bu kez çıkmadı. Üçümüz de soyunduk. Ben Filiz’in göğüslerini somururken Faysal Hoca da arkamdan sarılıp göğüslerimi sıkmaya başladı. O esnada yarrağı da götüme temas ediyordu. Çok hoşuma gidiyordu. Filiz’in amcığını yalamaya başladım. Faysal Hoca da götümü yalıyordu. Bir taraftan da parmağını sokuyor.
Yarrağımı Filiz’in amcığına dayadım. Amcığı yine daralmıştı. Bağırta bağırta yine zor da olsa yarrağımı köküne kadar sokmayı başarmıştım. O sırada Faysal Hoca da yarrağını götüme soktu tek hamle de… İki taraflı çok zevk alıyordum. Çok geçmeden Faysal Hoca götüme boşaldı. Ben 10 dakika daha bağırta bağırta Filiz’i siktikte sonra boşaldım.
Dinlenme fırsatı bulan Faysal Hoca, Filiz’i sikmeye başladı. Götü dikkatimi çekti. Sikildiği belli oluyordu. Götünü tükürükledim ve parmağımı zorladım. Rahat giriyordu. Yarrağımı tükürükledim ve götüne dayadım. İttirdim ve zorlaya zorlaya yarrağımı köküne kadar soktum. Çok fazla çığlık atmadı. Hafif bir ahladı. Sonra “Oh, oh…” diye sesler çıkarmaya başladı. Bir süre sonra Filiz’in amına boşaldı. Ben sikmeye devam ediyordum Faysal Hoca’yı… 15 dakika sonra Faysal Hoca’nın götüne boşaldım.
Faysal Hoca bu kez Filiz’in götünü sikmeye başladı. Bir süre siktikten sonra boşaldı. Fırsattan istifade ben de yarrağımı tükürükleyip Filiz’in götüne dayadım. Zorlanarak da olsa ucunu sokmayı başardım. Acı bir çığlık attı. Kaçmasın diye beline yapıştık. İttirip yarısına kadar soktum. “Lütfen bırak beni!” diye çığlık attı. Daha fazla ittirmeden bu şekilde gitgel yapmaya devam ettim. Acı dolu çığlıklar bir süre sonra zevk çığlıklarına döndü. Fırsattan istifade köküne kadar soktum. Yine acı bir çığlık attı. Bir süre gitgel yaptıktan sonra boşaldım.
Sonra Faysal Hoca ile dışarı çıktık. Bana herşeyi anlattı. Meğer Aziz Hoca ve Tevfik Hoca’ya siktirmiş kendini… Bu Faysal Hoca ile aramızda sır olarak kaldı.
Ben bunları yaşarken Ablam memlekete dönmüştü. Çünkü Eniştem Hakkari’ye operasyon’a gitmişti. Şehit olduğu haberini aldım ve ben de alelacele memlekete döndüm.

3 yorum:

  1. Merhaba slm evli dul bekar bayanlar ve evli ciltler arayın tanışalım ben istanbuldan bir erkeğim tel 05315895776

    YanıtlaSil
  2. Merhaba, Ateşli ve Azgın Bayanlar Adana ve yakın çevresinde yaşayan, Reel birliktelik düşünen, Gizlilik ve Güven çerçevesinde bir ilişki arayan Sexs’te Sınır Tanımayan ve ne istediğini bilen Doyumsuz Bayanların Mesajını Bekliyorum..
    0545 – 352 – 25 – 52 Özele Açık ! ” Skype™: Dost_erkek01 Whatsapp Line Tango Wiber Var!

    Merhaba, Evli Çiftler Eşinin Mutluluğundan Mutlu Olan, Eşi için Büyük ve Kalın Düşünenler.. (Fotoğraf ispatlı) Eşinizin Mutluluğuna Engel Olmayın ' 0545 - 352 – 25 – 52 '' Özele Açık ! Whatsapp Var Skype™: Dost_erkek01 Not:Tek Erkeqim.. Deneyimim var.

    YanıtlaSil