Rastgele Hikayeler

25 Ağustos 2012 Cumartesi

Trende Biletcinin tecavüzüne uğradım

Sex hikayeleri sitesine hoş geldiniz.Sitemizde birbirinden harika gerçek sek hikayelerini okuyabilirsiniz.Her kategoride kaliteli sex hikaye okumak için bizim adresimize bekleriz.Şimdi Hikayemizi okumaya geçelim.
Ben İstanbul da oturan ve Eskişehir Anadolu Üniversitesinde öğrenci bir genç kızım. Sürekli Eskişehir İstanbul arasında yaptığım seyahatlerde treni kullanırdım. Hem ailemin ekonomik durumuna uygun hem de keyifli yolculuk yapardım. Arkadaşlarım bir sohbet de trende nasıl bedava yolculuk yaptıklarını bana anlattılar . Kısaca en yakın istasyona kadar bir bilet alıp o biletle İstanbul a kadar gidiyorlarmış. Çok da doğru bir yöntem çünkü yalnızca Eskişehir çıkışında kontrol yapılıyor. Bende öyle bir bilet aldım. Kontrolden sonra Başladım uyumaya birkaç saat sonra basımda bir görevli biletime bakmak istiyor.
Trende Biletcinin tecavüzüne uğradım

1 yorum:

  1. denizliden ramazan ben yaşı30 yakışıklı kültürlü espirili ve bakımlı biriyim benimle tanışmak isteyen bayanlar benimle konuşmak iyi gelecek size 05511241809 eşini paylaşmak isteyen beyler arayın

    YanıtlaSil